Darmowa dostawa od 99 pln!

Czas i koszty dostawy
 
 
 

Dostawa

Dostawy w naszym sklepie realizujemy za pośrednictwem firm kurierskich Inpost oraz DHL.


Po otrzymaniu maila z potwierdzeniem przyjęcia zamówienia, klient sklepu otrzyma osobnego maila/sms z firmy kurierskiej informującego o przewidywanej dacie dostawy, opcjach zmiany terminu lub miejsca dostarczenia towaru. Firmy kurierskie zazwyczaj dostarczają przesyłki w godzinach 8-17, natomiast w mailu/sms informują o bardziej precyzyjnych przedziałach czasowych, w jakich można spodziewać się kuriera.


Sklep Dog’s Box dołoży wszelkich starań aby towar znalazł się u Ciebie jak najszybciej. Staramy się utrzymywać wysokie stany magazynowe, tak abyś mógł otrzymać towar w ciągu maksymalnie 3 dni roboczych. 95% naszych zamówień złożonych do godziny 13 w dzień roboczy jest wysyłanych jeszcze tego samego dnia. Dokładamy wszelkich starań aby osiągnąć ten rezultat dla 99% zamówień. Czas realizacji zamówienia liczony jest od momentu jego złożenia, za wyjątkiem płatności przelewem, gdy liczony jest od momentu zaksięgowania na naszym koncie przelewu od klienta. Opóźnienia w dostawie mogą wynikać z procesu obsługi paczki przez firmę kurierską lub bardzo dużej ilości zamówień które przetwarzamy np. w okresie świątecznym.

Czas dostawy:

- Inpost Paczkomaty 24/7: od 24h do 48h od momentu wysłania paczki

- Kurier DHL: 24h do 48h od momentu wysłania paczki

Kurier DHL punkty odbioru: 24h do 48h od momentu wysłania paczki

- Paczkomaty - Paczka w Weekend: zamów w czwartek od godz 20 do piątku do godz 13 i odbierz paczkę w paczkomacie w weekend

 

Oferujemy darmową dostawę dla zamówień których wartość przekracza 99 pln (nie dotyczy usługi dodatkowej Paczka w Weekend). Dla zamówień poniżej tej wartości stała opłata wynosi 17 pln (Paczkomat)  16,90 pln (Kurier DHL). 

 

     Wartość zamówienia: 

 

         Koszt dostawy:

 

< 99 pln 16,90 pln 
> 99 pln 0 pln
< 99 pln i zapłata za pobraniem 16,90 pln
> 99 pln i zapłata za pobraniem 0 pln
 
 
 
 
Paczkomaty - Paczka w Weekend:
     Wartość zamówienia:

 

   Koszt dostawy:

 

< 99 pln 21,00 pln
> 99 pln 7,50 pln

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium